Odvoz z akce domů

Toto téma bychom mohli zaštítit názvem: „Odvoz z akce domů – Vás i Vašeho vozu“. Protože tento názvem přesně vystihuje to, o čem se nadále budeme bavit. Jistě jste už někdy zažili podobnou situaci, že jste chtěli jít s kamarády na pivko, ovšem nechtěli jste se dopravovat na místo konání akce pomocí veřejné městské dopravy, ale chtěli jste využít vlastní automobil. Řekněme si to upřímně, vždy je lepší jet vlastní dopravou, protože se nemusíte na nic ohlížet, nemusíte studovat jízdní řády, ani čekat na tramvaj nebo metro. Nemusíte se omezovat a můžete vyjet kdykoliv bez jakýchkoliv zádrhelů a zaparkovat přímo před vchodem. Jenomže to má háček.tachometr vozidla, dva černé budíky vedle sebe ukazující rychlost a počet najetých kilometrůV takových případech totiž často nezůstane jenom u „jednoho“, ale mnohdy si chceme dopřát pár půllitrů navíc nebo i nějakou tu skleničku něčeho tvrdšího. Alkohol může téct proudem, my se můžeme dobře bavit, ale je nám v tu chvíli jasné, že se nějak musíme dopravit domů, zřejmě taxíkem nebo městskou hromadnou dopravou, což je v některých oblastech a nočních hodinách více jak problematické a ještě navíc co s autem zaparkovaným před vchodem? Pro to bude „někdo“, zřejmě VY, muset jet až na druhý den ráno, takže opět zbytečná cesta navíc tam a zpátky domů.

Snadné a jednoduché řešení, které vyřeší každou podobnou šlamastiku

  • Jak tomu všemu předejít? To je otázka, na kterou známe zcela jednoduchou odpověď. V podobných prekérních situacích Vám pomůže odvoz vozu.
  • Co je to za službu?
  • V tomto případě je použití naprosto jednoduché. Místo taxíka zavoláte na dispečink, kde domluvíte potřebné informace. Sdělíte si čas, kdy chcete odvézt a potřebné další údaje jako je druh auta, které bude odváženo, místo, kam chcete dopravit a podobně. Pak už jenom čekáte na řidiče, který Vás odveze ve Vašem autu tam, kam si budete přát. Vlastně kamkoliv, nejčastěji je to domů do postele.


černý automobil pohled ze zadu od nádrže
Potřebujte využít podobné služby? V tom případě zvolte odvoz vozu Praha. K dispozici v denních i nočních hodinách v našem hlavním městě.