Držte krok s aktuálními módními trendy

Stačí jen hledat důkladně například na internetu a najdete tu pravou i vy. Kabelky online jsou dostupné vlastně kdekoli a kdykoli. Kromě toho si můžete z pohodlí domova koupit také oblečení, boty a další doplňky. Většinou to zvládnete za kratší čas a navíc i cena bude pro vás víc než příznivá. Dokonce i kabelky věhlasných značek tu ulovíte třeba i za 50% slevu.
Kůže je tu zejména pro ty, kteří se snaží zaujmout a připoutat pozornost svého okolí. Můžete si ji vzít na rande s přítelem, na pokec s kamarádkou nebo na třídní sraz.

černá kabelka

Zaměřeno na barvy
Černáje symbolem tajemna a hodí se také do divadla či na koncert. Je skvělé mít při sobě větší i menší variantu. Je praktická, elegantní a vy s ní můžete doplnit například váš oblíbený kostýmek.
Fialová jako něžná levandule. Takové psaníčko by nemělo chybět žádné z vás. Ukazujete tak svému okolí sebe jako něžnou vílu a ženu, která je milující a nebojí se být sama sebou. Kabelka v této barvě má charisma a osobnost. Volí ji většinou sebevědomé ženy, které se nebojí jít si za svým.

Samozřejmě tu nesmí chybět ani ohnivě červená, která představuje vášeň a touhu, kterou v sobě nosí každá členka něžného pohlaví. V žádném případě se nejedná o nevkusnou extravaganci. Můžete zvolit různé tóny této barvy, které nebudou až tolik ostré. Ovládne celý outfit a díky ní opravdu zazáříte.
Pro milovnice azurové oblohy jsou tu pak odstíny modré, od hebké obláčkové až po námořnické provedení.
Nemusíte se bát ani různých aplikací v podobě nášivek, korálků, aj.

eshop


Jak vše dokonale sladíte
Pokud je právě kabelka korunou vašeho modelu, pak podle toho musíte doladit váš celkový vzhled. Můžete si dovolit stejný odstín laku na nehty nebo třeba vaše botičky budou vysílat stejnou barvu. Nic nezkazíte bílými, béžovými či černými kombinacemi oblečení, které nechají právě tento prvek dokonale vyniknout. K tomu patří také decentní šperky, nejlépe stříbro, dřevo nebo bílé zlato. Neměl by chybět ani náramek nebo krásné hodinky.