Erotika je skvělá věc


Nikdy předtím a ani nikdy potom jsem nikdy nezažil tolik šťastných chvil jako v dobách, kdy jsem studoval na pedagogické fakultě a bydlel na vysokoškolské koleji. A pochybuji, že by někdo z mých spolužáků a spolubydlících nevzpomínal na toto období s láskou. Protože zažili-li jste něco podobného, víte, o čem mluvím.

Byli jsme tehdy prostě mladí a plní sil. A jak už tomu tak na zmíněné škole bylo a určitě dodnes je, bylo tam nás kluků pomálu, zatímco děvčat… Děvčat byla ona kolej plná. Ba víc než plná. A nemyslete si – takové studentky, to nebyly pochopitelně v tomto věku žádné staré zapšklé učitelky. To byly skutečně v mnoha případech nádherné dívčiny. A když byly všude kolem v počtu více než hojném, mohli jsme si my kluci stěžovat vlastně jenom na jedno. Na nedostatek soukromí. Protože kdybychom tehdy měli pokoj jenom sami pro sebe, asi by tu mnohý z nás nebyl. Prostě bychom se tehdy umilovali k smrti.

srdce z prstů

Ale to už je dnes minulost. Dnes už nikdo z nás není dnem i nocí natolik obklopen krásnými a svobodnými děvčaty. A ani ta potence už není tím, čím bývala. A tak je i sexu pomálu. A vzhledem k tomu, že už jsou tu takové příjemné chvilky mnohem vzácnější než tehdy, měli bychom je dokázat zužitkovat.

Ale co když i při vzácných chvílích, kdy může na sex dojít, na tento nedojde, protože už nemáme takovou erekci, jakou bychom si přáli? Pak si s tím musíme poradit, pokud se nechceme s touto smutnou skutečností smířit. A co tedy děláme? Například si kupujeme přípravky na podporu erekce, které nám ještě pořád dávají naději, že si budeme moci udělat dobře.

pár milenců

Prospěšná nám bývá často především Viagra bez receptu, a to proto, že má složení podobné známé Viagře, ovšem je lehce k sehnání, a proto nám nekomplikuje život.

A tak my zestárlí kluci dodnes vzpomínáme na léta studií a na vysokoškolské koleje. Kdy bylo více na výběr a větší naděje na sex. Který ale naštěstí nemusíme postrádat ani dnes.