Kam v Paříži na nákupy?

Určitě pro vás nebude žádným překvapením to, že čím dál tím více českých žen vyráží za nákupy právě do Paříže. Rozhodně se není čemu divit, jelikož francouzská móda je opravdu úžasná. Ne nadarmo se říká, že právě Paříž je mekkou módy. Každý si zde najde obchod dle svého vkusu. Věřte nebo ne ale pařížské obchody opravdu svou nabídkou uspokojí každého návštěvníka.
zlatá kreditka.jpg
V dnešním článku se společně podíváme na místa, která byste rozhodně neměli při návštěvě Paříže vynechat, pokud hodláte nakupovat.
Takovým nákupním centrem, které opravdu uspokojí každého, se nachází v La Défense. Tato čtvrť se nachází na samém okraji Paříže a jeho místní nákupní centrum zvané Les Quatre Temps láká velké množství nejen turistů, ale i těch, kteří v samotné Paříži bydlí. Není nic neobvyklého, že zde lidé stráví celý den. Můžete v něm najít obchody jako je HM, Zada, Adidas a nejen to. Samozřejmě nesmí chybět ani obchody s pravou francouzskou módou.
Cenově příznivé jsou i obchody v samém srdci Paříže. Za srdce Paříže je považována ulice Rivoli a jedná se o jednu z těch nejvýznamnějších obchodních ulic. Určitě zde potkáte velké množství lidí. Ulice je skvělým místem, jsou – li vašim hlavním cílem suvenýry.
Velmi zajímavé jsou i Pařížské bleší trhy. Ten největší na celém světě se nazývá Les Quatre Temps a nachází se spíše v severní části města. Zajímavé je, že je otevřen pouze od soboty do pondělí.
děvčata po nákupech.jpg
Pokud jste raději na značkovou módu, pak rozhodně musíte navštívit Val d´ Europe, které se nachází jen pár kilometrů od Paříže. Val d´ Europe je považováno za ráj milovníků nákupů. Najdete zde více než 120 úžasných obchodů a to těch největších a nejznámějších módních značek jako je Gucci, Versace, Calvin Klein a mnoho, mnoho dalších.
Doufáme, že jestli se jednou vydáte také za nákupy právě do Paříže, že již budete vědět, kam přesně zavítat, abyste nakoupili za ty nejlepší ceny vůbec.