Kryt na Huawei P20 Lite jako oděvní doplněk do společnosti

Krytů, pouzder, obalů, skel a dalších zabezpečovacích pomůcek pro ochranu mobilních telefonů existují tisíce, ale přece jen má mezi nimi jeden typ výsadní postavení. Zaujal tuto čelní pozici díky svým vlastnostem, které vytváří vynikající poměr ceny výrobku k jeho užitné hodnotě.

Dva v jednom

Ano, možná již tušíte, že jde o systém, jemuž se přezdívá „flip“, a připomíná malou knihu, poznámkový blok, památník, či diář. Zároveň jde o dva kryty v jednom, ihned vysvětlíme, proč. Většina (ne všechny) flipových krytů na Huawei P20 Lite je konstruována tak, že mobilní telefon přesně zapadne do silikonové vložky, která jej obejme ze zadní strany a z boku. Silikon je připevněn k vnějšímu obalu ze syntetické kůže a ten již svým vzhledem připomíná rozevírající se desky knížky či malého zápisníku.

dívka s mobilem

Tím je přístroj zabezpečen ze všech stran před působením prachu, nečistot na rukách a okolních předmětech, je chráněn před poškrábáním a zčásti i před otřesy při pádu na zem. Pochopitelně od něj nemůžete očekávat, že bude plně mrazuvzdorný, prachotěsný a vodotěsný, což je předpokladem pro využívání telefonního přístroje v extrémních podmínkách na stavbách nebo při pobytu v drsné přírodě.

mobil, klávesnice a tablet

Rozhoduje i barva

Stačí zalovit v nabídce na webových stránkách a vybrat některý z velmi kvalitně dílensky zpracovaných výrobků. Na to, jakou službu poskytují, a jak elegantně vypadají, je jejich cena velice nízká. Podobá se ceně spotřebního boží, jimiž jsou např. klávesnice či myši u výpočetní techniky.

Elegantní vzhled je právě důvodem, proč tento kryt rádi nosíme do společnosti. Ať už s ním půjdeme kamkoli, prozradí o našem vnitřním smýšlení leccos. Barva a motiv vyjadřuje náš životní styl a preference, a zvolíme-li bílou, zelenou, modrou, růžovou nebo červenou, vždy půjde o krásný doplněk k jakémukoli outfitu.