Mikrovlnná trouba


Při výběru nové mikrovlnky je potřeba si předem zjistit pár věcí. Ty nejdůležitější si ukážeme v tomto článku. Pokud máte vestavěnou troubu nebo ji potřebujete dát do omezeného prostoru, tak si změřte rozměry tohoto místa, aby se Vám tam vlezla. Ovšem jen některé trouby jsou vhodné pro vestavbu přímo do kuchyně. Zjistěte si také průměr Vašeho talíře, protože zejména velké hranaté talíře se do ní nemusí vlézt. Obvykle se do mikrovlnky vleze talíř až o průměru 24,5 cm. Potom nesmíte zapomínat na výkon, Ten určitě ovlivní délku ohřívání jídla na talíři, abyste nemuseli dlouho čekat. Někdo si ještě potrpí na design či barvu, aby ladila k stávající kuchyni.

model mikrovlnné trouby

Samsung F300G MS23F301TAS

Je vyrobena ze speciálních materiálů, které jsou odolné proti bakteriím a zároveň chrání před mechanickým znehodnocením. Je vybavena dvaceti funkcemi pro různé připravování stravy, která bude nejen rychle hotové, ale i svěží. Uvnitř má pevný keramický povrch, což zajistí nezničení povrchu a snadnou údržbu. Navíc i pěkně vypadá, a proto zapadne i do Vaší kuchyně. Sklo je černé s elegantními linkami. Ihned po prvním prohlédnutí uvidíte dominantní pravou stranu se všemi praktickými ovládacími prvky. Funguje s pomocí trojitých mikrovln, což zajistí rychlé prohřátí až do hloubky jídla.
mikrovlnná trouba

Daewoo KOR 6S20W

Oproti předcházející mikrovlnné troubě je o polovinu levnější, ovšem pro obyčejné používání naprosto postačí. Je to taková obyčejná bílá trouba, která vzhledem neurazí a zaujme klasikou. Nemá digitální display, takže nehrozí jeho pokažení. Ovládání je velice jednoduché pomocí otáčení klasických koleček. Není ani nijak hlučná, oproti některým starším modelům. Můžete jí využít i na chatě nebo jinde. Je to zkrátka taková jednoduchá mikrovlnka, což si i zákazníci chválí. Jen počítejte s tím, že má jen přívodní šnůru dlouhou 0,8 metru. I s váhou 9,7kg se řadí to těch lehčích modelů.