Najděte ty pravé šaty na ples

Než najdete šaty, které vám sedí a cítíte se v nich opravdu dobře zabere nějaký ten čas. Nezapomeňte na to, že ples je společenská událost a je určitě lepší vybírat z delších variant. Není to však podmínkou, protože k mladším dívkám se hodí spíše krátké, ale hlavně je to na každém z nás, jak se, v čem cítíme dobře. Je ale jasné že pokud jde o opravdu důležitou událost je na místě, aby každá žena přišla v dlouhých šatech. Určitě neberte ohledy na to, co se teď nosí, ale dejte na svůj vlastní pocit, co se líbí hlavně vám a v čem se cítíte spokojená. Šaty na ples je potřeba vybírat důkladně a na nic nezapomenout.

šaty 1

Záleží na kvalitě materiálu, ale hlavně na střihu, aby byl přímo pro vás. Pro silnější dámy je určitě vhodnější volit šaty od prsou dolů volné a spíše do tmavších barev jako je černá nebo tmavě modrá ale třeba i fialová. Pokud máte širší boky, než hrudník tak vám určitě pomůže spíše užší šaty, díky kterým zvýrazníte spíše vršek. Určitě je vhodné kombinovat i barvy kdy je lepší mít vrch světlý a spodek tmavý, aby zakryl nedostatky a opticky se tak postava vyrovnala. Pokud máte normální postavu tak máte vlastně vyhráno, protože si můžete dovolit v podstatě cokoliv, a hlavně co se barev týká. Je jen na vás, jakou si vyberete a bude vám slušet snad každá. Můžete ji zvolit i podle barvy pleti nebo vlasů. Jestli si nejste jistá tím, co jste si vybrala zkuste se v šatech pořádně projít a zkusit si i sednout, protože se chovají jinak jak při sezení, tak při chůzi. Musí vám perfektně sednout.

šaty 2

Neměli by být delší, než jste vy sama, aby se nestalo, že budete zakopávat i když si koupíte boty na velkém podpatku. Určitě se zaměřte i na výběr doplňků které by měli ladit se šaty a lodičkami. Určitě nezapomínejte i na vhodné a luxusní psaníčko které vás elegantně zvýrazní. Je jen na vás, co si zvolíte a v čem se budete cítit příjemně.