Prosaďte si zásuvky schneider

To je pořád řečí kolem toho, že jste si vybrala vypínače a zásuvky schneider! Vždyť k takovému rozhodnutí máte důvod, nebo ne? Není to jenom Vaše paličatost, nebo tvrdohlavost, která občas dohání manžela k šílenství. Je to rozhodnutí, které má své důvody. A vy mu je musíte jenom vysvětlit.

napájecí zdroj

Uveďte průkazné důvody.

I když nejste uzpůsobená k tomu, abyste vysvětlovala a vedla debaty o jasně daných věcech, měla byste přibrzdit a vysvětlit svému manželovi, proč právě vypínače a zásuvky schneider jsou to pravé do Vašeho obydlí! A proč by měly být umístěny všude. Jinak to nepochopí a nevyjasněná rozhodnutí Vašemu společnému, klidnému a spokojenému soužití nepřispívají.

Uvařte kávu, dejte na stůl voňavý dezert a sedněte si s manželem, abyste si v klidu pohovořili. Musíte počítat s tím, že i Váš manžel má důvody k tomu, aby nesouhlasil s Vaším rozhodnutím. Leckdo si může říct, že nějaké zásuvky Schneider je prkotina, která by žádné manželství nemohla rozpoltit. Ale zkušení matadoři manželského soužití moc dobře vědí, že ještě malichernější záležitosti dokážou přivodit tichou domácnost!

Ale k věci. Proč je tedy chcete do celého bytu?

  • Po letech společného života byste mohli konečně pořídit i takový detail, jako jsou zásuvky a vypínače Schneider v jednotném designu, který léta vydrží.
  • Jednotný design se hodí ke každému nábytku, nebo k barvě stěn, které jednou za čas měníte.
  • Výborně se udržují v čistotě, a tou se manžel rozhodně netrápí.
  • A že to bude něco stát? Za kvalitu zásuvek schneider zaplatíte rádi.

stará stěna

A co argument Vašeho manžela? Že je zbytečné za něco takového utrácet, když on má ve své dílně zásuvky a vypínače z dob svého mládí! Chabý argument, viďte? Ale nerozčilujte se. Jen ho pochvalte, že tak myslí na rodinu, ale ať je v dílně nechá dál. Třeba se ještě budou hodit. Možná tím zabráníte manželské krizi!