A to velmi rychle

A také nejen rychle, ale i neustále. To co jsme si koupili před nedávnem, za stejné peníze již nekoupíme. Bohužel. Inflace neustále roste a nikdo neví, kdy bude její konec. Je v současnosti podle rad odborníků nutné provádět investice. A do čeho? Nejlépe do nemovitostí a pozemků, to radí odborníci v této oblasti. Ale bohužel, nemovitosti již v nabídkách moc nejsou. Chaty, domy a chalupy se neprodávají, nebo jsou v takové cenové relaci, že na ně dosáhne málokdo. Popřípadě se prodávají jen v rodinách, nebo mezi známými. A vy máte ještě nějaké finanční prostředky a chtěli byste je investovat.

jdou koupit mobilheim

Přitom máte nádherný pozemek v dobrém místě u lesa a vody. Již tam máte svůj rekreační objekt, který byste mohli bez problémů pronajímat. Ale rodina o tom nechce ani slyšet. I když máte argumenty, že v době inflace takový přísun peněz není k zahození. A co tak si koupit mobilní dům, nechat si ho společností dopravit na váš pozemek a můžete po napojení na inženýrské sítě ho začít pronajímat. Proč ne, klienti se pohrnou sami. A kde takový mobilní dům sehnat? No přece tam, kde probíhá prodej a výroba mobilních domů

můj malý dům

Při koupi tohoto mobilního domu máte možnost si vybrat z velmi obsáhlé nabídky této společnosti. Nejen, zda bude tento dům celoročně obyvatelný, tedy s důkladným zateplením, nebo zda bude nový či použitý. Můžete si také vybrat, zda bude kompletně vybavený pro vaše klienty. To znamená kuchyňskými spotřebiči, kde bude nejen sporák, kuchyňská linka a lednice, ale také myčka. Dále může být mobilní dům vybavený nábytkem, tedy stoly, postelemi, skříňkami, pohovkami, skříněmi. A nezapomeňme na koupelnu, ta může být podle vašich požadavků být také komplet zařízená. Včetně sprchovacího koutu, umyvadla a WC. Takže vše můžete mít připravené již pro jarní klienty, kteří uvítají vaše rekreační ubytování.