Ať si děti přes léto zastřílejí

Staré lidové pořekadlo nám moudře tvrdí, že kdo si hraje, tak ten nezlobí. Je to jasné. Nemá na to v podstatě čas. Pokud zlobí tříleté dítě, není to ještě nic tak hrozného. Alespoň většinou. A dá se to docela dobře zvládnout. Ale pokud začne „lumpačit“ takový čtrnáctiletý nebo patnáctiletý kluk, už se asi nebude jednat o rozdupané bábovičky na pískovišti. A největší nebezpečí hrozí v období, kdy není škola.

  • Jak tedy docílit toho, aby nám děti přes prázdniny nezvlčily?

    • Jednoduše.
    • Poslat je na nějaký vhodný tábor.

extrémní sport

Pokud máte tu zkušenost, že po vašem návrhu vyletěly oči vašeho hocha až ke stropu, pak jste možná nevolili ten správný.

  • Jestliže máte doma malého bojovníka, který nevydrží chvilku v klidu, pak už nic nehledejte.
  • Pro něho bude ideální paintballový tábor.

hlasitý výstřel

Sem mohou přijet kluci i holky ve věku jedenácti až devatenácti let. Nemusejí mít žádné zkušenosti s tímto zajímavým sportem, ale určitě je potřeba nadšení pro věc. Vše ostatní se za krátkou dobu naučí. Prodělají základní výcvik a pak se mohou zúčastnit jednodušších i složitějších her. A to v týmu i individuálně.

Tábor jaksepatří

Rozhodně se nemusíte o svého teenagera bát. Vedoucí těchto táborů mají bohaté zkušenosti s military hrami a jsou všichni vyškoleni ve všech potřebných oblastech. Pochopitelně do nich spadá bezpečnost při hře i zacházení se zbraní. Aby nedošlo k mýlce – rozhodně se nebude jednat jen o střílení od rána do večera. Sice se jedná o tematický tábor, jehož hlavní náplní je zmíněný paintball, ale určitě se tu všichni dočkají i „normálních“ táborových akcí. A k nim samozřejmě patří táboráky, soutěže, výlety a nezbytné koupání.

sportovní hra

  • Nápad uspořádat tento druh tábora je od rodičů velice dobře přijímán.
  • I děti, které jsou tak trochu nezvladatelné, se tu v dobrém slova smyslu „vybijí“ a pak je s nimi rozhodně lepší pořízení.