Bitcoin je nejpopulárnější krypto měnou současnosti

Pokud se alespoň trošku orientujete v krypto světě, tak určitě moc dobře víte, že právě Bitcoin patří mezi nejznámější a nejpopulárnější altcoiny vůbec. Důvod je prostý – jedná se prakticky o první krypto měnu, která začala raketově růst a tím způsobila poprask ve světě virtuálních mincí.
Kryptoměna Digitální564

Vývoj dnes a zítra

Když se podíváte na křivku vývoje této měny, tak zjistíte, že její hodnota pomalu roste, a to i přes velký pád na začátku letošního roku. Nicméně nejedná se o žádné ohrožení, spíše o jakousi korekci, která následovala poté, co v roce 2017 hodnota vystoupala téměř k dvaceti tisícům amerických dolarů. Jak tedy vidíte, pohybujeme se v opravdu obrovských částkách. Mírné výkyvy a propady jsou naprosto normální, proto se nenechejte rozhodit a investujte svůj čas i finance do této měny klidně i dnes, chybu tím rozhodně neuděláte. Navíc si můžete vybrat, jakým způsobem získáte své první Bitcoiny:

  • Těžba – pusťte se do domácí těžby prostřednictvím specializovaných minerů a kvalitních výpočetních jednotek. Za každou ověřenou transakci získáte určitou částku. V překladu to znamená, že čtyřiadvacet hodin denně se vám bude do vaší elektronické peněženky připisovat jistý podíl a vaše zisky budou růst.
  • Burza – pokud nechcete krypto měnám věnovat svůj čas, ale chcete je zkrátka a jednoduše koupit a následně v příhodný okamžik prodat, tak pro vás bude nejjednodušší obchodování na burze.

Bitcoin Kryptoměna 652

Bezpečnost na prvním místě

Bitcoin si zamilujete zejména díky jeho bezpečnosti. Není zde totiž žádný centrální objekt, jako je například banka, která řídí všechny transakce a má vše, jakožto autorita, pod kontrolou. V decentralizované síti vládne naprostá anonymita a volnost. Nikdo nebude řídit vaše transakce nebo si je dokonce prohlížet. Nikdo je také nebude moci zrušit. Vše je zkrátka bez jakékoliv vnější či vnitřní kontroly.