Erotické masáže

Rádi byste vyzkoušeli něco zcela nového a nebojíte se studu a sexuální nahoty. Máme pro vás zcela jedinečnou nabídku speciální erotických masáží. Co to vlastně erotická masáž je a co se na ní bude dít? To vám rádi všechno řekneme. Massage erotic mataharisalon můžete najít v Praze. Erotické masáže vychází z klasických fyzioterapeutických masáží. Které se zaměřují na uvolnění celého těla, regeneraci a hlavně na navození vzrušení, na které se zaměřujeme hned z počátku masáže. Velká část masáže směřuje na intimní partie. Ruční vyvrcholení v průběhu masáže nebo po ní je běžnou součástí.

zadek

Erotické masáže mohou sloužit jako sexuální terapie nebo k povzbuzení libida. Erotické masáže jsou dobré pro uvolnění stresu a napětí. Přispívají k lepší psychické kondici a celkové regeneraci organismu. Během masáží dochází k lepšímu prokrvení organismu s uvolnění ztuhlého svalstva. Díky těmto masážím zlepšujeme schopnost pozitivně reagovat na smyslové podněty.

Ve srovnání s tantrickými masáži se liší. Tantrické masáže jsou více zaměřené na duchovno a k masážím masérky používají různé předměty a pomůcky spojené s duchovenstvem. Tantrické jsou ohraničeny danými předpisy a principy. Na rozdíl od erotických masáží, které se těmito věcmi nezabývají. Cílem erotických masáží je spíše zaměření na fyzično, uvolnění psychické a fyzické a vzrušení.

masáž

Erotická masáž zahrnuje několik bodů.

  • Je vyžadováno, aby jste si na masáž donesl vlastní přezůvky, ručník a župan.

  • Masérka nebo masér jsou zcela obnažený nebo popřípadě jen ve spodním prádle.

  • Začíná se masáží celého těla horkými oleji. Esenční oleje si můžete zvolit, aby vám byly příjemné.

  • Hlavní důraz se klade na intimní partie a je jim věnovaná velká část masáže. Je v masáži ruční vyvrcholení, které je omezeno na délku masáže.

  • Dále je součástí Body to Body masáž nebo česky řečeno tělo na tělo.

  • Masáž zahrnuje přísun pitné vody jelikož během masáží dochází k dehydrataci organismu.

Neváhejte a vyzkoušejte erotickou masáž.