Kvalitní pípa na pivo doma

Většina lidí, co žije v České republice, si určitě neodepře točené pivo. Tento nápoj je tu už spoustu let, a ještě dlouhé roky bude. Díky němu se lidé setkávají v hospodách, či v garážích a řeší svoje životní problémy, či rozebírají další méně důležité věci. Ovšem základem tohoto posezení, je se uvolnit a dopřát si léty tvořený zlatavý mok, který je dotažený k dokonalosti. Ovšem co kdybyste si nyní mohli dopřát tento zlatavý mok doma. Nejen, že byste ušetřili spoustu peněz, ale už byste nemuseli konečně chodit do hospody.

 domácí pípa

Domácí pípa https://www.gastroserver.cz/20-vycepni-zarizeni-suche-sestavy, navíc není úplně drahá investované peníze se Vám rychle vrátí. Ovšem záleží to na tom, jaký jste pijan a také kolik máte kamarádů, kteří s Vámi pijí. Jedno točené pivo Vás vyjde v maloobchodní ceně zhruba na 18 Kč, což je oproti hospodě hodně velká úspora. Vezměte si, že hospodský Vám prodá pivo za 30 až 50 Kč, jak v kterém kraji a že mu platíte nehoráznou částku navíc, a to při každém objednaném pivě. Tudíž nejen, že ušetříte, ale s cenou, za kterou si budete pivo čepovat doma se Vám investice do domácího výčepu zaručeně vyplatí.

 domácí pípa

S domácí pípou dostanete také svobodu ohledně výběru piva. Budete si moct určit, jaká si koupíte a nebude Vám věčně vysvětlovat hospodský, proč nejde objednat to, či ono pivo. Ovšem s koupi výčepu také souvisí starost o výčep samotný. Nemusíte se však bát, pokud jste svědomití a zruční, nejde o práci, ale o radost. Bohatě postačí po každé akci výčep propláchnout, a to včetně všech trubek. S koupi výčepu si budete také moct určit, kolika litrovou bečku si koupíte. Tudíž si můžete koupit bečku 15 litrovou, či 50 litrovou.

Pokud patříte mezi velké pijany piva, tak už nesponzorujte hospodského, ale zaměřte se na koupi výčepu. Nebudete litovat a ušetříte velké peníze, o kterých se Vám nesnilo.