Nádech, výdech

Nebojte se, je to normální. I žena má někdy právo na to mít slabší chvilku. Žijeme v době, kdy jsou ženy téměř rovnocenné s muži. Ale je tomu opravdu tak? Pokud jste si na tuto otázku odpověděla, že u Vás doma určitě, tak patříte mezi ty šťastné ženy, jejichž muži chápou, že i Vy jste pracující člověk a přicházíte domů se stejnou mírou únavy. Muži si totiž myslí, že jsme superhrdinky, ale ne vždy se podle toho k nám chovají.

pěst na tváři
Ale Vy jste žena a jste opravdu hrdinkou! Musíte se naučit zvládnout veškerý stres z práce, péči o děti a domácnost a hlavně nikdy nezapomenout na manžela. I on si vyžaduje Vaši pozornost a když se mu jí nedostane, tak je mrzutý anebo vyvádí různé klukoviny a chová se jako by byl jen další dítě v domácnosti. Přijměte ho takového jaký je a nesnažte se na něm neustále hledat jen chyby. To, že na Vás doma čeká skoro vždy paseka je holt už prostě fakt. To, že Vám v záchvatu hraní na domácího kutila přestavěl půlku obýváku a vyměnil světla, která jste tak dlouho aranžovala v předsíni, přejděte s mávnutím ruky. Nic jiného Vám totiž ani nezbývá. Víte koho jste si vzala a teď už Vám zbývá jen, abyste se obrnila trpělivostí a snažila se vše řešit klidnou dohodou. Na muže platí jediné. Dávejte jim pocit, že jsou jedineční a za vše je chvalte. Jsou od přírody ješitní a když budete pochlebovat jejich egu, máte zaručeno, že se Vás budou držet jako dítě prsu.
slunce nad milenci
Nezapomínejte však na to, že jste tým. Pokud máte opravdu už problém s tím, jak je toho na Vás mnoho, jednoduše si promluvte a zkuste docílit svého. Muži často prostě jen nechápou, co za signály se jim snažíte poslat a přitom by moc rádi byli ku pomoci a měli ze sebe pocit, že jsou užiteční a že je ve svém životě taky potřebujete. Takže když o všem budete mluvit a vzájemně si vypomáhat s pochopením jeden druhého, vytvoříte si pevné pouto, které ustojí každou nesnázi, co Vám život připraví.