Praktické a originální reklamní předměty

Přemýšlíte nad kvalitním a praktickým dárkem pro své zaměstnance, klienty či obchodní partnery? Zde je pár tipů, co můžete pořídit. Jako reklamní předměty, na které je možné si nechat natisknout reklamní potisk, se často využívají propisky, psací potřeby, deníčky, hrníčky, elektronika, tašky a batohy, nákupní tašky, deštníky, domácí potřeby, kosmetik i ekologické dárky.

Velmi častým a oblíbeným bývá pro reklamní účely využíváno oblečení. Často bývají využívané reklamní mikiny, ale také trička, polokošile, čepice, kšiltovky, šála, legíny a v dnešní době i roušky.

reklamní mikina

Na oblečení i jiné předměty si můžete nechat natisknout reklamní potisk. A právě na oblečení bývá reklamní potisk skvěle vidět. Zároveň je reklamní oblečení velmi praktickým dárkem, které lidé opravdu využijí. Taková mikina je jak pro muže, tak i pro ženy. Můžete si vybrat z několika barev i velikostí. Díky tomu můžete získat i stejné oblečení pro své zaměstnance.

Z mikin si můžete vybrat ze dvou druhů a to z klokanky, která má kapuci a kapsu. Klasická unisex mikina je bez kapuce a bez kapes. Ta je více univerzální, více společenská. Klokanka se spíše hodí na sportovní příležitosti a na volný čas. Je tedy třeba zvážit i pro koho by daný reklamní textil měl být. Pokud vybíráte pro ženy i muže, tak se doporučuje vybrat spíše klasickou mikinu.

mikina pro potisk

Díky tomu, že pořídíte praktický dárek, který lidé využijí a budou ho nosit, tak se z obyčejné mikiny stane opravdu reklamní produkt. Lidé oblečení budou nosit a vašeho reklamního loga si všimne mnoho ostatních dalších lidí. Jde tedy o mnoho výraznější reklamní produkt, než pokud byste zvolili například psací potřeby. Oblečení můžete zvolit i pro děti a adolescenty. Stačí vybrat menší velikost. Jde tedy o velmi univerzální a originální reklamní produkt, kterým si uděláte dobré jméno.