Při dietě dodržujte pitný režim

Ženy moc dobře vědí, co znamená zkratka B M I !

Zpravidla ženy nemívají problém s pitný režimem, který sledují a většina žen ho dodržuje. O to více je nutné ho respektovat i při dietě. Pokud se rozhodneme držet z jakéhokoliv důvodu dietu a pustíme se do ní s rozmyslem a odvahou, nezapomínejme, že zvlášť pitný režim je důležitý! Do tohoto režimu se ale nezapočítává černá káva, protože ta odvodňuje, a to nepotřebujeme, ba ani tolik doporučované čaje. Pokuste se vyřadit, pokud jste se rozhodli pro dietní stravování, když už musíte, pak černý čaj vypijte nejlépe ráno, ale poté již do pití zařazujte obyčejnou kohoutkovou vodu anebo i balenou, nejlépe bez bublinek a už vůbec ne ochucenou. Dovoleny jsou i bylinkové čaje, které čistí a detoxikují organismus.

pitný režim

Nejsou žádané sirupy, kolové nápoje, tučná mléka, to vše když zanecháte, vám může objem v pase snížit o pár centimetrů, a to je jistě dobrá zpráva pro začátek!

Co vlastně znamená pitný režim? Je to defacto doplňování tekutin do lidského organismu, aby byla alespoň v rovnováze ztráta oproti příjmu. Nezapomínejte na to, že i v průběhu spánku dochází ke ztrátám, to si málokdo uvědomuje.

měřit obvod

A pro zdárné hubnutí je třeba zjistit, milé ženy Bmi kalkulačka žena, to jest – usednout a v klidu se přeměřit. Važte se v předem určený den, pravidelně každý týden. Častější vážení je na pováženou díky tomu, že nemusí mít vždy po kratším časovém úseku dobrou vypovídací schopnost.

Změřte svou výšku v centimetrech. A navolte na svém počítači, tabletu či chytráčkovi smartphonu webový portál, který se výpočtem b o d y m a s s i n d e x u zaobírá. Dodejte vaši váhu v kilogramech, výšku v centimetrech, vaše pohlaví – zda BMI zjišťuje žena či muž a věk.

A jedním klikem se dozvíte pravdu o svém BMI!

Stejně jako vážení, tak doporučujeme i měření obvodu pasu, boků, stehen, paží, hrudníku také jeden krát týdně.