Pro podnikatele a OSVČ kteří nemají vlastní prostory pro podnikání nabízí virtuální sídlo v Ostravě!

O skupině Farkas Česko s.r.o.
Tato společnost byla založena před šesti lety v Moravskoslezském kraji. Zabýváme se například – Univerzální administrativní činností, výrobou, také překladatelskou a tlumočnickou činností.

Co je administrativní činnost?
Kdo je administrativní pracovník? Administrativní pracovník vede příslušnou dokumentaci, stará se o organizační věci, třeba o provoz dané firmy.

OSVČ

Co je virtuální činnost?
Je to zakládání nějaké své společnosti, třeba při podnikání, musíte si vybrat nějaké,, sídlo“ kde se daná firma bude nacházet. Toto sídlo musíte mít ze zákona! Toto sídlo je vhodné teda pro podnikatele, nebo OSVČ, kteří nemohou své,, sídlo“ umístit z nějakého důvodu do místa svého bydliště.

Kdy je potřeba virtuální sídlo? V případě, kdy se má firma nemůže vyskytovat v místě mého bydliště z nějakého důvodu. Když nevyužívám fyzickou kancelář a chci její levnou alternativu
Kdy provozujete e-shop nebo pracujete například z domu.

Při výběru takového sídla je důležité pět hlavních kritérií a to:
adresa sídla
důvěryhodnost poskytovatele
smlouva a vyřízení objednávky¨
cena služeb
skenování a přebírání pošty

podnikatelka

Jak si správně vybrat vhodné virtuální sídlo?
Na co si dát pozor?

Součástí nabídky by měl být souhlas s umístěním sídla. ten musí být udělen na konkrétní název firmy, nebo na jméno a příjmení fyzické osoby. Podpis majitele nemovitosti musí být úředně ověřen a ověřovací doložka nesmí být starší jak tři měsíce.
A jiné podmínky, toto jsou ale ty základní, o kterých je dobré vědět!

A kde nabízíme mít virtuální sídlo firmy ostrava Kancelar29.cz my?
My nabízíme toto místo v centru Ostravy. Virtuální sídla nabízíme nejen v Česku, ale také v Polsku. V jedné ceně pro vás jsme schopni poskytnout adresu pro firmu, konferenční místnosti a přebírání korespondence. Podle recenzí jsou naši zákazníci velmi spokojení, recenze si můžete přečíst na naší internetové stránce, kde odkaz najdete přímo v tomto článku!