Stahovací prádlo dodá sebevědomí

Modelky, které se živí ukazováním svého dokonalého těla, si určitě musejí ledacos odepřít. Podle toho také někdy vypadají. Zato ale nemají problém s tím, že by se jim ve večerních šatech ukázal nějaký ten „špíček“. My ostatní, co se rády dobře najíme, musíme čas od času tento nepříjemný problém řešit. A jako záchranné lano je tu pro nás stahovací prádlo. Není sice dokonale pohodlné, ale co bychom neudělaly proto, abychom vypadaly co nejlépe.
elegantní postava
Proto, ženy, nezoufejme a vydejme se společně koupit to správné prádlo, do kterého ty naše přebytky uzavřeme (alespoň pro ten jeden večer).
Základem je výběr správné velikosti.
–         Je určitě pohodlnější nakupovat na internetu, ale tentokrát by se spíše vyplatilo navštívit nějaký ten kamenný obchod a prádlo si vyzkoušet a osahat.
–         Jestliže byste si koupily prádlo příliš velké, asi byste v něm nic neschovaly.
–         A příliš malé prádlo by vám prokázalo přímo medvědí službu.
·        Vše by vylezlo někde jinde.
Kdy není vhodné pořizovat si stahovací spodní prádlo?
·        Pokud trpíte na vysoký krevní tlak, tak raději přes bříško tohoto pomocníka štíhlé linie vynechte.
–         Mohlo by se vám udělat nevolno. 
·        Také není vhodné nosit toto prádlo denně. Spíše jen výjimečně.
–         A to i přesto, že to bude svádět. Která z nás by nechtěla být dokonalá každý den.
NA CO SI DÁT POZOR
Až budete prádlo vybírat, prohlédněte si ho, jestli je bezešvé. Raději si nějakou korunu připlaťte a pořiďte si tuto variantu. Švy by mohly být pod šaty vidět a působit nehezky.
slečny na lavičce
SPRÁVNÉ BODY
Pokud vyberete tu správnou velikost stahovacích body, můžete si zmenšit velikost až o dvě čísla. Což je naprosto úžasné. Vaše postava bude vypadat jako před lety, kdy byla ještě osobní váha vaší přítelkyní. Stahovací body se směle může nosit i pod upnutými šaty. Tak vám přeji hezký večer a ať jste na každé slavnosti ta nejúžasnější.