Trendy letošní zimy

Zima se nezadržitelně blíží, dokonce už nám klepe na dveře, je tudíž nejvyšší čas klást si otázku, jak se nejlépe obléknout tak, abychom byly šik a krásné a zároveň v teple a pohodlí. A jaké jsou trendy pro letošní zimu? Co vám nesmí chybět v šatníku? Nechte se inspirovat pěti trendy, které letos budou hrát prim.
klobouky na prodej
· Klobouky
Hitem letošní zimy jsou klobouky a pokrývky hlavy jaké si jen dovedete představit. Je to návrat k módě začátku minulého století, kdy byl klobouk nezbytnou součástí oděvu v letní i zimní sezoně. Konečně je zpět! V módě jsou všechny tvary, barvy i velikosti. Odvaze a originalitě se meze nekladou. Váš outfit se rázem posune o několik tříd výš, pokud ho doplníte kloboukem. A že klobouk patří na formální akce, není to pravda, letos se přesvědčíte, že klobouků budou v zimě plné ulice.
stříbrný klobouk
· Červená a stříbrná
Nevíte v jaké barvě si pořídit nový kabát? Rozhodně červený! Červená je barva této zimy, nosí se od náušnic přes svetr až po punčochy! In jsou všechny odstíny a červené není nikdy dost. Kdo má více odvahy, může obléknout třpytivou stříbrnou. Tato trochu kosmická barva je hravá a rozhodně s ní nezapadnete v davu. Poprask v ulicích způsobíte s kabátem nebo péřovkou v tomto neobvyklém, zato velmi originálním provedení. Metalická stříbrná prostě patří i do šatníku nejen na vánoční stromeček.

· Dlouhé šály
Trendem letošní zimy jsou dlouhé šály a šátky. Sahat mohou ke kolenům, ideálně ovšem až ke kotníkům. Slušet vám budou nejen kombinované tón v tónu s kabátem nebo péřovou bundou, ale in jsou i kostkované, květované nebo s geometrickými ornamenty.

· Semiš
Semiš nebo také velur je absolutní nutnost nastávající zimy. Nosí se všechno, sukně, šaty, kabáty nebo kozačky. Opatrní buďte pouze při kombinování více svršků, ať výsledný efekt není zbytečně přemrštěný.
žena s čepicí
· Kozačky
Letos nešlápnete vedle, pokud do zasněžených ulic vyrazíte s kozačkami nad i pod kolena. Zaručeně trendy budete s kozačkami s vysokou podrážkou nebo netradičně tvarovanými podpatky. Top materiálem je, ostatně jako už mnoho sezon, kůže.