Vyberte si kvalitní televizi za příjemnou cenu

Když televize začínaly, nehrálo v nich prakticky nic zajímavého, byl drahé, měly nekvalitní obraz, a navíc byly i dost malé, což jim však nebránilo vážit skoro tunu.
Velkoplošná televize
Tyto dřevní doby jsou snad už nenávratně pryč a dnešní moderní televizní přijímače jsou už o něčem jiném. I ty levnější mají obraz jako víno, často totiž mohou dosáhnout rozlišení až 2160 p, což už musí stačit každému fajnšmekrovi. Super navíc je, že nejnovější televizní přijímače nejsou tak drahé jako jejich předchůdci. Naopak, dají se pořídit za skutečně solidní peníze a není tak už dávno nutné rozhodovat se, jestli budete šetřit celý rok na letní dovolenou, nebo zdali si pořídíte novou televizi. Můžete mít i s průměrným platem oboje.
Televize v obýváku
Velká obrazovka
Jestli v současnosti dnešní televize něčím opravdu vynikají, pak to není kvalita obrazu, která je značná, ale jeho velikost. I menší modely jsou už opravdu velké. Střední třída, která má úhlopříčku mezi 49 až 65 palci nabízí opravdu obrovský obraz. Často jsou přijímače tak velké, že se do obýváku pomalu ani nevejdou. Přitom se nejedná o žádná půl tunové stvůry, ale o zařízení, která váží jen několik kilogramů. Často může i velkoplošnou televizi přemístit bez přílišné námahy je jeden člověk. To by bylo ještě před 20 lety takřka nemyslitelné, i když v té době se tak velké obrazovky samozřejmě nevyráběly.
Televize v kanceláři
Multifunkčnost
Možná si říkáte, k čemu by vám byla nová televize, když v ní stejně nic nedávají. Z části máte pravdu, z části ale ne. Není totiž nutné dívat se pouze na programy, které chytnete na anténu, případně na satelit. Můžete si objednat i kanály typu HBO nebo Netflix, kde hraje prakticky pouze kvalitní obsah, často bez reklam. Musíte se ale smířit s faktem, že za tyto stanice budete muset platit paušální poplatek. Pokud se vám platit nechce, klidně můžete pomocí přijímače surfovat po internetu, případně si pouště videa z YouTube.