Mitsubishi Eclipse Cross

Motorizace a technika

Automobilka speciálně do tohoto modelu představila motor 1.5 Turbo Mivec. Mezi jeho hlavní přednost patří poměrně přímkový model točivého momentu. Díky tomu máte okamžitý záběr a plynulý chod motoru. Již z názvu poznáte, že pohonná jednotka disponuje turbodmychadlem, což samozřejmě zvětšuje o dost výkon a pružnost motoru. K němu si můžete vybrat mezi 6stupňovým manuálem nebo 8stupňovým automatem CVT. Jako správné SUV má pohon na všechny kola. Díky novým systémům a senzorům vyhodnotí řidičovo ovládání a přizpůsobí na tyto pokyny rychlost otáčená kol nebo například rychlost otáčení kol. Spolu s dalšími speciálními technologickými funkcemi zvládá naprosto bravurně kluzký a zasněžený povrch. Sami si můžete zvolit mezi třemi režimy pro maximální pohodlí při cestování.
Mitsubishi SUV

Vzhled

Design vozu má určitě něco do sebe a spolu s výběrem Vaší oblíbené barvy je určitě snadno zapamatovatelný a nádherný. Celkově působí dost robustně, což je v této kategorii jedině dobře. Dokonce má i viditelné aerodynamické rysy, jenž dodávají modelu správný charakter. Tím je myšlena třeba zadní zužující se část vozu. Speciálně navržený tvar mají i LED světla. Také kola hodně vypovídají o vzhledu auta, a proto jsou zde 18" vyrobena ze slitiny. Interiér má také sportovnější nádech a osobně se mi líbí, ale to je už na každého vkusu. Hned při prvním řízení tohoto vozu si povšimnete velice dobré odezvy řízení.
volant Mitsubishi
K příjemnému cestování nikdy nesmíme zapomenout pohodlná sedadla vyrobená z kvalitních materiálů pro dlouhou životnost. Lidé si také pochvalují dostatek místa pro nohy. U hodně aut je kritizována přístrojová deska z tvrdého plastu. Ale to zde nehrozí! V každém kousíčku vozu si můžete povšimnout velice precizního zpracování, jenž nepůsobí levně. Zavazadlový prostor nabídne až 531 litrů. Ostatní detaily si můžete nakonfigurovat přesně podle svých přání, a to výrazně zvětší Vaše možnosti.