Půjčka nad zlato

Není nic neobvyklého, že člověk potřebuje takovou samozřejmost, jako jsou peníze. A stejně tak není nejednou neobvyklé ani to, že se mu jich nedostává v dostatečně hojném množství. Což je situace, která vede k potřebě je shánět. A třeba si vzít nějakou tu půjčku.
Ovšem co když někoho postrádajícího peníze odmítají na každém kroku? Obrátí se na jednu banku a je mu sděleno, že mu nemohou vyhovět, ve druhé bance ‚je jim líto‘, ve třetí ‚bohužel‘, ve čtvrté mu zabouchnou pomyslné dveře před nosem,…
Důvodem bývá v takových případech zpravidlabankovky libry.jpg

  • nízký prokazatelný příjem takového žadatele,
  • jeho nevalné daňové přiznání,
  • nějaký ten záznam v registrech dlužníků,
  • nadbytek dalších dluhů,
  • exekuce na majetek
  • a podobně.

dolarový vějíř.jpg
A když se někdo ocitne v podobné situaci, co má učinit?
Pak mu může být poslední nadějí hypotéka bez registru, která je půjčkou jako dělanou pro právě takto problematické žadatele. Zde totiž žadatel dává za půjčené peníze do zástavy svou nemovitost nebo nemovitost někoho, kdo je ochoten se za něj takto zaručit, a na oplátku si díky této zástavě může být jist tím, že dostane až sedmdesát procent odhadní ceny takové nemovitosti, aniž by někdo dělal zbytečně drahoty.
V takovém případě nevadí ani žadatelovy nízké příjmy či daně, nad nějakým tím záznamem v registrech se dá také přimhouřit oko, tato půjčka může být použita i vysloveně na vyplácení exekucí i urovnávání nebo refinancování jiných dluhů. Takže dokonalé řešení pro někoho, kdo se v bance nemá naději uchytit.
Stačí vyplnit jednoduchý formulář na internetu, stačí poslat několik snímků oné zastavované nemovitosti k posouzení a schválení žádosti, podpis smlouvy a vyplacení půjčky je něčím, co se odbude v rekordně krátkém čase, a člověk má peníze, jež může použít k čemukoliv, čeho je mu zapotřebí. Bez poplatků předem, s příznivými úroky, vhodnou dobou splácení a výší splátek stejně jako s možností splatit vše předčasně a bez sankcí.
A ruku na srdce. Co si může takový žadatel přát víc?